LKS Zieloni Zborowskie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 33, wczoraj: 2
ogółem: 236 165

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  2012-12-30 Tajfun Harbułtowice Victoria Strzebiń 00:20
22  2012-12-30 Sparta II Tworóg LKS Wierzbie 00:20
22  2012-12-30 Płomień Łagiewniki Wielkie Zieloni Zborowskie 00:20
22  2012-12-30 Orzeł Pawonków Żwirex Hadra 00:20
22  2012-12-30 Dragon Rusinowice MLKS II Woźniki 00:20
22  2012-12-30 Unia Lisowice Płomień Przystajń 00:20
21  2012-12-30 MLKS II Woźniki Unia Lisowice 00:20
21  2012-12-30 Żwirex Hadra Dragon Rusinowice 00:20
21  2012-12-30 Zieloni Zborowskie Orzeł Pawonków 00:20
21  2012-12-30 LKS Wierzbie Płomień Łagiewniki Wielkie 00:20
21  2012-12-30 Victoria Strzebiń Sparta II Tworóg 00:20
21  2012-12-30 Płomień Przystajń Tajfun Harbułtowice 00:20
20  2012-12-30 MLKS II Woźniki Orzeł Pawonków 00:20
20  2012-12-30 Żwirex Hadra Płomień Łagiewniki Wielkie 00:20
20  2012-12-30 LKS Wierzbie Tajfun Harbułtowice 00:20
20  2012-12-30 Płomień Przystajń Victoria Strzebiń 00:20
20  2012-12-30 Unia Lisowice Dragon Rusinowice 00:20
20  2012-12-30 Zieloni Zborowskie Sparta II Tworóg 00:20
19  2012-12-30 Victoria Strzebiń LKS Wierzbie 00:20
19  2012-12-30 Tajfun Harbułtowice Zieloni Zborowskie 00:20
19  2012-12-30 Sparta II Tworóg Żwirex Hadra 00:20
19  2012-12-30 Płomień Łagiewniki Wielkie MLKS II Woźniki 00:20
19  2012-12-30 Orzeł Pawonków Unia Lisowice 00:20
19  2012-12-30 Dragon Rusinowice Płomień Przystajń 00:20
18  2012-12-30 Dragon Rusinowice Orzeł Pawonków 00:20
18  2012-12-30 Unia Lisowice Płomień Łagiewniki Wielkie 00:20
18  2012-12-30 MLKS II Woźniki Sparta II Tworóg 00:20
18  2012-12-30 Żwirex Hadra Tajfun Harbułtowice 00:20
18  2012-12-30 Zieloni Zborowskie Victoria Strzebiń 00:20
18  2012-12-30 Płomień Przystajń LKS Wierzbie 00:20
17  2012-12-30 LKS Wierzbie Zieloni Zborowskie 00:20
17  2012-12-30 Victoria Strzebiń Żwirex Hadra 00:20
17  2012-12-30 Tajfun Harbułtowice MLKS II Woźniki 00:20
17  2012-12-30 Sparta II Tworóg Unia Lisowice 00:20
17  2012-12-30 Orzeł Pawonków Płomień Przystajń 00:20
17  2012-12-30 Płomień Łagiewniki Wielkie Dragon Rusinowice 00:20
16  2012-12-30 Orzeł Pawonków Płomień Łagiewniki Wielkie 00:20
16  2012-12-30 Dragon Rusinowice Sparta II Tworóg 00:20
16  2012-12-30 Unia Lisowice Tajfun Harbułtowice 00:20
16  2012-12-30 MLKS II Woźniki Victoria Strzebiń 00:20
16  2012-12-30 Żwirex Hadra LKS Wierzbie 00:20
16  2012-12-30 Płomień Przystajń Zieloni Zborowskie 00:20
15  2012-12-30 Zieloni Zborowskie Żwirex Hadra 00:20
15  2012-12-30 LKS Wierzbie MLKS II Woźniki 00:20
15  2012-12-30 Victoria Strzebiń Unia Lisowice 00:20
15  2012-12-30 Sparta II Tworóg Orzeł Pawonków 00:20
15  2012-12-30 Płomień Łagiewniki Wielkie Płomień Przystajń 00:20
15  2012-12-30 Tajfun Harbułtowice Dragon Rusinowice 00:20
14  2012-12-30 Płomień Łagiewniki Wielkie Sparta II Tworóg 00:20
14  2012-12-30 Orzeł Pawonków Tajfun Harbułtowice 00:20
14  2012-12-30 Dragon Rusinowice Victoria Strzebiń 00:20
14  2012-12-30 Unia Lisowice LKS Wierzbie 00:20
14  2012-12-30 MLKS II Woźniki Zieloni Zborowskie 00:20
14  2012-12-30 Płomień Przystajń Żwirex Hadra 00:20
13  2012-12-30 Żwirex Hadra MLKS II Woźniki 00:20
13  2012-12-30 Zieloni Zborowskie Unia Lisowice 00:20
13  2012-12-30 Victoria Strzebiń Orzeł Pawonków 00:20
13  2012-12-30 Tajfun Harbułtowice Płomień Łagiewniki Wielkie 00:20
13  2012-12-30 Sparta II Tworóg Płomień Przystajń 00:20
13  2012-12-30 LKS Wierzbie Dragon Rusinowice 00:20
12  2012-12-30 Orzeł Pawonków LKS Wierzbie 00:20
12  2012-12-30 Tajfun Harbułtowice Sparta II Tworóg 00:20
12  2012-12-30 Płomień Łagiewniki Wielkie Victoria Strzebiń 00:20
12  2012-12-30 Dragon Rusinowice Zieloni Zborowskie 00:20
12  2012-12-30 Unia Lisowice Żwirex Hadra 00:20
12  2012-12-30 Płomień Przystajń MLKS II Woźniki 00:20
11  2012-11-11 Victoria Strzebiń 0:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
11  2012-11-11 LKS Wierzbie 0:3 Sparta II Tworóg zobacz ›
11  2012-11-11 Zieloni Zborowskie 3:2 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
11  2012-11-11 Żwirex Hadra 0:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
11  2012-11-11 MLKS II Woźniki 8:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
11  2012-11-11 Płomień Przystajń 3:2 Unia Lisowice zobacz ›
10  2012-11-04 Unia Lisowice 2:5 MLKS II Woźniki zobacz ›
10  2012-11-04 Dragon Rusinowice 3:1 Żwirex Hadra zobacz ›
10  2012-11-04 Orzeł Pawonków 1:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
10  2012-11-04 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:1 LKS Wierzbie zobacz ›
10  2012-11-04 Sparta II Tworóg 2:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
10  2012-11-04 Tajfun Harbułtowice 4:1 Płomień Przystajń zobacz ›
2012-10-21 Orzeł Pawonków 0:7 MLKS II Woźniki zobacz ›
2012-10-21 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:3 Żwirex Hadra zobacz ›
2012-10-21 Tajfun Harbułtowice 1:5 LKS Wierzbie zobacz ›
2012-10-21 Victoria Strzebiń 2:0 Płomień Przystajń zobacz ›
2012-10-20 Dragon Rusinowice 2:2 Unia Lisowice zobacz ›
2012-10-20 Sparta II Tworóg 3:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2012-10-14 LKS Wierzbie 2:5 Victoria Strzebiń zobacz ›
2012-10-14 Zieloni Zborowskie 2:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2012-10-14 Żwirex Hadra 0:0 Sparta II Tworóg zobacz ›
2012-10-14 MLKS II Woźniki 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2012-10-14 Unia Lisowice 7:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
2012-10-14 Płomień Przystajń 3:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2012-10-07 Orzeł Pawonków 1:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2012-10-07 Płomień Łagiewniki Wielkie 4:0 Unia Lisowice zobacz ›
2012-10-07 Sparta II Tworóg 2:1 MLKS II Woźniki zobacz ›
2012-10-07 Tajfun Harbułtowice 0:3 Żwirex Hadra zobacz ›
2012-10-07 Victoria Strzebiń 3:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2012-10-07 LKS Wierzbie 0:0 Płomień Przystajń zobacz ›
2012-09-30 Zieloni Zborowskie 3:1 LKS Wierzbie zobacz ›
2012-09-30 Żwirex Hadra 1:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
2012-09-30 MLKS II Woźniki 3:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2012-09-30 Unia Lisowice 2:2 Sparta II Tworóg zobacz ›
2012-09-30 Płomień Przystajń 8:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
2012-09-29 Dragon Rusinowice 5:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2012-09-23 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
2012-09-23 Sparta II Tworóg 3:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2012-09-23 Tajfun Harbułtowice 0:4 Unia Lisowice zobacz ›
2012-09-23 Victoria Strzebiń 0:1 MLKS II Woźniki zobacz ›
2012-09-23 LKS Wierzbie 2:3 Żwirex Hadra zobacz ›
2012-09-23 Zieloni Zborowskie 1:2 Płomień Przystajń zobacz ›
2012-09-16 Żwirex Hadra 2:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2012-09-16 MLKS II Woźniki 3:0 LKS Wierzbie zobacz ›
2012-09-16 Unia Lisowice 1:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
2012-09-16 Orzeł Pawonków 0:2 Sparta II Tworóg zobacz ›
2012-09-16 Płomień Przystajń 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2012-09-15 Dragon Rusinowice 0:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2012-09-09 Sparta II Tworóg 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2012-09-09 Tajfun Harbułtowice 1:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
2012-09-09 Victoria Strzebiń 5:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
2012-09-09 LKS Wierzbie 2:1 Unia Lisowice zobacz ›
2012-09-09 Zieloni Zborowskie 1:2 MLKS II Woźniki zobacz ›
2012-09-09 Żwirex Hadra 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2012-09-02 MLKS II Woźniki 10:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2012-09-02 Unia Lisowice 2:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2012-09-02 Orzeł Pawonków 0:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
2012-09-02 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2012-09-02 Płomień Przystajń 1:1 Sparta II Tworóg zobacz ›
2012-09-01 Dragon Rusinowice 3:0 LKS Wierzbie zobacz ›
2012-08-26 LKS Wierzbie 3:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
2012-08-26 Sparta II Tworóg 3:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2012-08-26 Victoria Strzebiń 6:2 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2012-08-26 Zieloni Zborowskie 3:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
2012-08-26 Żwirex Hadra 4:0 Unia Lisowice zobacz ›
2012-08-26 MLKS II Woźniki 8:2 Płomień Przystajń zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zieloni ZborowskiePłomień Łagiewniki Wielkie
Zieloni Zborowskie 3:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
2012-11-11, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Płomień Przystajń 3:2 Unia Lisowice
MLKS II Woźniki 8:1 Dragon Rusinowice
Żwirex Hadra 0:0 Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie 3:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie 0:3 Sparta II Tworóg
Victoria Strzebiń 0:1 Tajfun Harbułtowice

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Płomień Przystajń - MLKS II Woźniki
Unia Lisowice - Żwirex Hadra
Dragon Rusinowice - Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie - Victoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice - Sparta II Tworóg
Orzeł Pawonków - LKS Wierzbie

Ankiety

Czy potrzebne są wzmocnienia przed rundą wiosenną?